Pousada Do Serrano
| Wi-Fi | Hotel przyjazny dzieciom Łóżeczka dla dzieci | Zwierzęta nie są dozwolone Zakaz wprowadzania zwierząt |
Lokalne zabytki, w tym Wioska Świętego Mikołaja i Kościół św. Piotra, znajdują się w odległości krótkiego spaceru od hotelu.
Punkt widokowy Belvedere znajduje się 400 m od od hotelu Pousada Do Serrano, wówczas gdy Ulica Rua Gonçalo de Carvalho leży w 450 metrach stąd. Pobliskie atrakcje rozrywkowe to Klub tenisowy w Gramado (500 metrów) i Centrum wydarzeń Serra Park (2 km). W okolicy znajdują się też takie atrakcje przyrodnicze jak Ogród Lawendowy 3 km od od hotelu. Przystanek autobusowy Rodoviaria Gramado jest położony bardzo blisko od Pousada Do Serrano. Ze względu na położenie hotelu w odległości 70 km od lotniska Hugo Cantergiani Regional, dojazd zajmie chwilę.
W 49 pokojach znajdują się balkon z zestawem do prasowania. W łazienkach pokojów są oddzielna toaleta i prysznic oraz takie udogodnienia jak szlafroki i ręczniki.
Serwująca zarówno dania, jak i napoje, Maximilia Fondue & A la Carte znajduje się 150 metrów od od hotelu Pousada Do Serrano.
- Lokalne atrakcje
- Black Lake Park1,5 km
- Saint Peter's Church350 m
- Festivals Palace450 m
- Lotniska
- Lotnisko Hugo Cantergiani Regional66 km
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Całkowity zakaz palenia
- Wi-Fi
- Parking
- Zakaz wprowadzania zwierząt
Opcje wyżywienia
- Przybory kuchenne
Usługi rekreacyjne
- Ogród
Do dyspozycji gości w pokoju
- Prasowanie
- Komputer w pokoju
- Zegar z budzikiem i radiem AM/FM
- Łóżeczka dla dzieci
Ważna informacja
Często Zadawane Pytania
- 🌇
Ile czasu zajmie dotarcie do centrum miasta z hotelu Pousada Do Serrano?
Podróż od hotelu Pousada Do Serrano do centrum miasta zajmuje 10 min spacerem. - 🕗
Jaka jest godzina wymeldowania w hotelu Pousada Do Serrano?
Goście hotelu Pousada Do Serrano muszą wymeldować się o 12:00. - ❓
Jaki rodzaj basenu ma hotel Pousada Do Serrano?
Basen jest dostępny w hotelu Pousada Do Serrano.